Partnerzy

Producenci

Zaloguj się

Regulamin

 

Regulamin sklepu internetowego

 

 

Sklep internetowy Skarbdom, dostępny pod adresem elektronicznym www.skarbdom.pl.

 

 

Prowadzony jest przez  Firmę Skarbdom Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Floriana Marciniaka 18, 60-462. Wpisaną przez Prezydenta Miasta Poznania do ewidencji działalności gospodarczej. Zarejestrowana pod numerem NIP: 781-202-81-33, Regon: 520497392.

 

 

 

Telefon kontaktowy 669 791 100

 

E- mail biuro@skarbdom.pl

 

 

Zamówienia można składać 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

 

 

 

1. Sklep internetowy Skarbdom  prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet.

Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.skarbdom.pl.

 

 

2. Ceny wszystkich widocznych produktów na stronie www.skarbdom.pl wyrażone są w cenach netto i brutto ( zawiera podatek VAT – cena wytłuszczona w esklepie ) wyrażona w złotych polskich. Ceny widniejące na stronie internetowej sklepu Skarbdom jak również opisy produktów stanowią jedynie informacje handlową, a nie ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

 

Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

 

 

Firma Skarbdom zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

 

 

3. Sprzedający oświadcza, że produkty sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego www.skarbdom.pl  są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta oraz posiadają wszelkie wymagane przez polskie prawo atesty.

 

 

4. W celu  realizacji zamówienia należy prawidłowo wypełnić formularz zamówienia. Podczas dokonywania zamówienia kupujący jest zobowiązany do podania prawidłowych danych osobowych: imienia i nazwiska, dokładnego adresu zamieszkania, adresu e-mail oraz numeru telefonu kontaktowego.   

Sklep internetowy Skarbdom w przypadku braku powyższych danych zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia.

Firma Skarbdom zobowiązuje kupujących do zachowania i nie udostępniania osobom trzecim loginu oraz hasła do logowania się w naszej witrynie.

 

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Paczkomatów, Poczty Polskiej i firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy .

 

DPD:

Przesyłki zawierające wyłącznie elementy o wadze do 50 kg. Doręczane są planowo w następnym dniu roboczym na terenie całego kraju. Maksymalna dopuszczalna długość paczki wynosi 250 cm, a suma wymiarów (wysokość, długość, szerokość) 300 cm. Do każdej przesyłki obliczana jest waga wymiarowa (długość x szerokość x wysokość [cm] / 6000). Kategoria wagowa ustalana jest według wyższej wagi (rzeczywistej lub wymiarowej - jeżeli waga gabarytowa liczona ze wzoru nie przekracza 41,6 kg, do listu przewozowego wpisywana jest rzeczywista waga paczki). Opłata jest naliczana jednakowo dla każdego elementu przesyłki. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone do 5000 zł.

UPS:

Przesyłki zawierające wyłącznie elementy o wadze do 70 kg. Doręczane są planowo w następnym dniu roboczym na terenie całego kraju. Maksymalna dopuszczalna długość paczki wynosi 270 cm, a dopuszczalna suma długości i obwodu – 330 cm. Dla każdej przesyłki jest obliczana waga wymiarowa (długość x szerokość x wysokość [cm] / 5000). Kategoria wagowa jest ustalana według wyższej wagi (rzeczywistej lub wymiarowej). Opłata naliczana jest jednakowo dla każdego elementu przesyłki. Wszystkie przesyłki ubezpieczone są do 1000 zł.

Paczkomaty – InPost

Przesyłki zawierające wyłącznie elementy o wadze do 25 kg. Doręczane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania do Paczkomatów na terenie całego kraju. Odbiór przesyłki z Paczkomatu musi nastąpić w ciągu 72 godz. od umieszczenia jej w Paczkomacie.

Maksymalne dopuszczalne wymiary paczki wynoszą 41x38x64 cm. Możliwe jest wykupienie ubezpieczenia do kwoty 20 000 PLN za dodatkową opłatą – brak ubezpieczenia podstawowego.

Przesyłka paletowa

Elementy tworzące jedną całość, umieszczone na palecie o wadze do 1000 kg (700 kg w DPD).

Wymiary: podstawa 80 cm/120 cm, wysokość do 200 cm (180 cm DPD), przesyłka nie może wystawać poza obrys palety.

Wszystkie paczki przekraczające wagę 50 kg (DPD) lub 70kg (UPS) należy nadać jako przesyłkę paletową.

Przesyłki paletowe są doręczane w systemie "burta-burta" (UPS) czyli do miejsca, gdzie kurier może dojechać samochodem i "rampa-rampa" (DPD) gdzie nadawca i odbiorca powinni mieć możliwość samodzielnego załadowania/odbioru przesyłki paletowej z samochodu kuriera.

Cena przesyłki paletowej jest zależna od jej wagi a w przypadku UPS również od odległości pomiędzy adresem nadania i doręczenia.

W przypadku przesyłek paletowych prosimy o kontakt postaramy się dobrać dla Państwa najlepszą opcję dostawy towaru.

 

6. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o ochronie praw konsumentów. Kupujący obecnie według nowej Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży zawartej na odległość w terminie w 14 dni od daty wydania mu towaru bez podania przyczyny. Jeśli kupujący chce skorzystać z takiego prawa zobowiązany jest poinformować o tym sklep internetowy www.skarbdom.pl składając stosowne oświadczenie.

W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone.

 

W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu Skarbdom. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

 

 

Artykuły zamawiane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

 

 

7. Płatności

 

W sklepie www.skarbdom.pl istnieje możliwość płatności w następujący sposób:

  • Przelew na konto bankowe -  przelewając pieniądze bezpośrednio na konto sklepu internetowego konto bankowe nr. 14 1140 2004 0000 3802 8197 6197 korzystając z tej formy płatności kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, natomiast realizacja zamówienie rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu przelewu.
  • Płatność za pobraniem – wybierając ten sposób płatności kupujący ponosi opłatę dodatkową w momencie odbioru zamówienia ( koszt uzależniony od poszczególnych produktów ).
  • Płatność za pobraniem - Paczkomaty Inpost – przesyłka paczkomatowa za pobraniem jest przesyłką dostarczaną do paczkomatu, której odbiór jest możliwy po zapłaceniu wskazanej przez nadawcę kwoty w formie gotówkowej za pośrednictwem operatora terminala POS. Należność za zrealizowane zamówienie wpływa na konto sprzedawcy.

W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, lub też produktów na zamówienie firma Skarbdom zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem lub też wpłaty zaliczki na konto  firmowe .

Zaliczka wymagana jest przy zamówieniach w kwocie powyżej 1000,00 złotych polskich, wówczas uprasza się o przelew zaliczki na konto bankowe na poczet zamówienia w wysokości 50% kosztów towaru.

 

Na życzenie klienta na każdy sprzedany towar wystawiamy faktury VAT. Faktury wystawiane są zwyczajowo w formacie PDF. Brak zastrzeżeń ze strony klienta rozumiany jest jako akceptacja drogi emailowej.

 

8. Dostawa i czas realizacji

 

Sklep internetowy Skarbdom przy wszystkich produktach podaje czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa  od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

 

Przesyłki są dostarczane zazwyczaj w ciągu 2-5 dni.

 

Koszt dostawy w całości pokrywa kupujący. Kupujący ma obowiązek  ocenienia stanu produktu i jego zgodności z zamówieniem w momencie dostawy przez kuriera i w jego obecności. W przypadku uszkodzenia towaru należy w obecności kuriera sporządzić protokół reklamacyjny. Również wszelkie niezgodności ująć w obecności kuriera na liście przewozowym zawierając szczegółowy opis.

 

 

W niektórych przypadkach termin realizacji zamówienia może być wydłużony i wynosić od 3 do 14 dni roboczych ( termin dostawy towarów = czas realizacji zamówienia + czas przewozu ).        

Wysyłki realizowane są w dni robocze.

Koszty wysyłki są uzależnione od aktualnych cen firm transportowych, gabarytów, ilości oraz wagi. W przypadku gdy przesyłka nie zostanie odebrana przez klienta, koszty wysłania towaru i zwrotu przesyłki na adres sklepu, ponosi w całości klient.

 

 

9. Właściciel sklepu internetowego Skarbdom dołoży wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne produktów umieszczone w sklepie były zgodne z danymi producentów. Niemniej, w każdym przypadku, gdyby opisy i dane techniczne produktów prezentowane na stronie witryny internetowej sklepu nie pokrywały się z oczekiwaniami, klient ma prawo w ciągu 10 dni od daty zakupu na odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, zgodnie z przepisami o zawieraniu umowy na odległość.  

10. Złożenie zamówienia w sklepie www.skarbdom.pl jest jednoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z przepisami obowiązującej Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883. Ujawnienie danych jest niezbędne w celu dokonania rejestracji i dokonania zakupów. Wszystkie udostępnione w formularzu rejestracyjnym dane są chronione i wykorzystane przez www.skarbdom.pl w celu dokonania sprzedaży, wysyłki i zafakturowania zamówionego produktu.

Za zgodą klienta dane korespondencyjne wykorzystujemy również do prowadzenia ewidencji klientów, rozesłania informacji promocyjnych dotyczących produktów i sklepu internetowego. Informacje personalne nie będą nigdy przekazane przez www.skarbdom.pl osobom trzecim oraz innym firmom. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także ma prawo żądać usunięcia ich z zasobów sklepu.

 

11. Wszelkie uzgodnienia warunków transakcji będą odbywały się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Klient zostanie poinformowany o przyjęciu zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przyjęcie zamówienia zostanie potwierdzone w ciągu 2 dni roboczych.

 

 

12. Regulamin określa zasady zakupów w esklepie www.skarbdom.pl.

 

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

 

 

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Cenniki do pobrania

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Statystyki

Produktów:
334
Kategorii:
31
Nowości:
0
Promocje:
0

Waluty

Wersje językowe

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl